Jak za pomocą diety zwiększyć libido…

dnia

Jeśli uważasz, że dieta nie ma wpływu na libido nie czytaj tego tekstu. Jeśli jest wprost przeciwnie, dowiesz się jak tłuszcz i słodycze skutecznie odbierają ci ochotę na seks.

  • Jedz mniej tłuszczu

Wiesz już, że dieta o wysokiej zawartości tłuszczu może doprowadzić do miażdżycy a w konsekwencji do zawału serca lub udaru mózgu. Ale czy wiesz, że zablokowane tętnice również negatywnie wpływają na twoje życie seksualne? „Wszystkie naczynia krwionośnie w organizmie, w tym miednicy i genitaliów, są dotknięte przez miażdżycę.  U mężczyzn, zaburzenia erekcji często są pierwszym objawem miażdżycy . Istnieje też coraz więcej dowodów, że warunek ten dotyczy także kobiet poprzez zakłócanie nawilżenia oraz  zmniejszenie podniecenia seksualnego.

  • Ogranicz słodycze

Kiedy jesz więcej cukru niż twój organizm potrzebuje energii, nadmiar przekształca się w  trójglicerydy Triglicerydy podróżują przez krwioobieg i są przechowywane w tkance tłuszczowej. Po drodze, niektóre z tych tłuszczów mogą osadzać się na ścianach tętnic i wraz z cholesterolem, blokować naczynia krwionośne, które prowadzą do narządów płciowych.

Reklamy

2 Komentarze Dodaj własny

  1. Wujek pisze:

    Mój dziadziuś zawsze powtarzał mi jedź owoce, warzywa i jajecznicę, bądź pogodny duchem, szanuj kobiety a żadna kobieta ci się nie oprze. Co prawda to prawda, szczególnie z tymi warzywami, dziś odkryłem w osiedlowym sklepiku sok z ośmiu warzyw z Pińczowa, spróbowałem, dla zdrowia rzecz jasna, dla libido po troszę 🙂

  2. Podpisana pisze:

    Dieta ma niesamowity wpływ na wiele aspektów naszego życia. Swoja drogą to bardzo ciekawe, że również na libido 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s